Ankara Invisalign tedavisi ücreti, Ankara Invisalign fiyatları 2021, Ankara Invisalign şeffaf plak fiyatları, Ankara Invisalign fiyatları, Ankara Orthero fiyat, Ankara Şeffaf diş plak fiyatları 2021, Ankara Şeffaf diş plağı fiyatları 2021, Ankara Şeffaf plak fiyatları 2021, Ankara invisalign, Ankara invisalign tedavisi, Ankara invisalign fiyatları, Ankara invisalign fiyat, Ankara invisalign fiyatları 2021, Ankara invisalign yapan yerler, Ankara invisalign doktorlar

Invisalign tedavisi, dijital ortamda üretilen şeffaf plaklar aracılığıyla dişlerin görünüm bozukluklarını düzelten telsiz ortodontik tedavi yöntemidir. İnvisalign tedavisinin diğer ortodontik tedavilerden en büyük farkı çıkarılabilir olmasının yanında farkedilmemesidir.

İnvisalign şeffaf plak tedavisi, son teknoloji ile üretilen telsiz bir aparat olarak öne çıkar. Çapraşık ve yamuk dişlerin tedavisinde kullanılan bu son teknoloji yöntem şeffaf plaklar, 3 boyutlu yazıcılar tarafından kişiye özel olarak üretilmektedir. Estetik kaygısı olan hastaların ortodontik problemlerinin çoğunu tedavi etmek için mükemmel bir tercihtir. Alt ve üst çene kısmına takılması ile istediğiniz görünüme zahmetsiz kavuşabilirsiniz.

Ankara’da İnvisalign tedavisi Uzm. Dt. Zeynep Karakoç tarafından yapılmaktadır. Randevu alarak Ankara’da invisalign tedaviniz hakkında ve invisalign fiyatları konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.