Ankara Lamine Diş, Ankara Lamine Diş Fiyatları, Lamine diş Fiyatları Ankara, Ankara Lamine diş Fiyatları 2021, Ankara Lamine diş yaptıranların yorumları, Ankara Yaprak lamine diş yaptıranlar, Lamine diş Nedir, Ankara Lamine Diş Tavsiye, Ankara Özel Diş Hekimi Lamine Diş

Ankara Ortodontist ve Ankara Ortodonti Uzmanı Zeynep Karakoç Şen Özel Kliniğinde Lamine Diş Kaplama ve Lamine Diş Kaplama Tedavisi yapmaktadır. Ankara’da Lamine Diş Tedavisi ve Lamine Diş Fiyatları için bizi arayın.

Lamine diş, dişin ön yüzeyinin hiç aşındırılmadan ya da hafif şekilde aşındırılarak ince bir porselen ile kaplanması işlemidir. Diş dokusunun en az kaybedildiği işlemdir. Lamine veya lamine diş olarak isimlendirilir Lamine tedavisinin amacı hastanın rahatsız olduğu diş renginin, formunun, gülüşünün yeniden tasarlanmasıdır.

Lamine diş nasıl yapılır?

Uygulama yapılan porselen, yapı olarak oldukça ince bir tabaka halinde hazırlanır. LAMİNEda Aşındırma işlemi, porselenin rahatça diş yüzeyine oturtulabilmesi için yapılır ya da hiç yapılmaz. LAMİNElar genellikle sigara, çay ve kahve gibi diş renginde değişime sebebiyet veren alışkanlıkları olan kişiler tarafından tercih edilir. LAMİNE kaplama, bir kez yapıldıktan sonra, diş yüzeyinde lekelenme veya sigara kullanımına bağlı renk değişimi yaşanmaz. Lamine kaplama yüzeyin direnci yüksektir. Aşınmalara karşı yüksek direnç sağlar. Doğru ve hassas şekilde yapıştırılmış, bakımı yapılan bir lamine diş, kendiliğinden düşmez.

Lamine dişlerin avantajları nelerdir?

Dişlerde fazla aşındırma yapmadan tedavi imkanı verir.
Pürüzsüz porselen yüzey, diş taşı, sigara, kahve lekeleri gibi diş renginin değişimine neden olan faktörlerin etkilerini en aza indirir.
Dişinin renginden şeklinden rahatsız olanlar için en estetik tedavi yöntemidir.

Lamine dişlerin ömrü ne kadardır?

Lamine tedavisi yapılmış dişler, ağız bakımına dikkat edildiği sürece uzun yıllar kullanılabilir. Tırnak yeme ve sert gıdaları ısırma, dişle kabuk kırma gibi davranışlardan kaçınmak, lamine dişin ömrünü uzatır.

Lamine Kaplama fiyatları

Hastaların en çok merak ettiği konu tedavi fiyatlarıdır. Tedavi ücretleri yapılacak olan Lamine sayısına ve Lamine öncesi işlemlere bağlı olarak değişeceği için muayene sonucunda belirlenebilir. Tedaviniz için kliniğimize bekleriz.

MENÜ