Ankara Lingual Ortodonti, Ankara Lingual Diş Telleri, Ankara Lingual ortodonti fiyat, Lingual Diş teli Ankara, Ankara diş teli fiyatları 2021, Şeffaf diş teli Ankara, Çene için diş teli Ankara, Ankara Diş Teli Fiyatları

Ankara’da Lingual Ortodonti Tedavisi Ortodonti Uzmanı Dt. Zeynep Karakoç Şen Özel Kliniğinde yapılmaktadır. Ankara Lingual Diş Teli Ortodonti Tedavisi ve fiyatları için kliniğimizden randevu alabilirsiniz.

İçten Teller Lingual Diş Telleri Nedir?

İçten Teller (Lingual Diş Telleri- Saklı Teller) Dişlerin iç tarafından (dil tarafından) takılan diş teli tedavisidir. Görünmedikleri için estetiktirler. İlk takıldığında oluşan konuşma problemleri ve dildeki rahatsızlıklar 1 hafta içerisinde düzelir.

Lingual Diş Teli Tedavi süreci nasıldır?

Tedavi süreci dışardan takılan klasik metal tellerle benzerdir. Ancak görünmedikleri için tedavi süresinin hastalar açısından çok önemi kalmaz.

Lingual Diş Teli Tedavi tekniği farklı mı?

Tedavi tekniği dışardan klasik tellere göre farklıdır. Tekniğin uygulanması özel eğitim gerektirir.

Dikkat

Görünmez oldukları için şeffaf plakların alternatifi olarak düşünülebilir ancak yeme-içme ve temizlik konusunda hastaların daha fazla özen göstermesi gerekir.

Şeffaf plaklarını düzenli takamayacağını düşünen ancak estetik görünüme önem veren hastalar için en ideal yöntemdir.

Lingual Diş Teli Fiyatlandırma Nasıl Yapılır?

Hastaların en çok merak ettiği konu tedavi fiyatlarıdır. Ancak diş tellerinde olduğu gibi her tedavi kişiye özel olduğu için fiyatlar da kişiye özeldir ve muayene sonucunda belirlenebilir. İçten tellerin tedavi ücretlerinin diğer yöntemlere göre en yüksek ücretler olduğu söylenebilir. Muayene ve ön bilgi için kliniğimize bekleriz.

MENÜ