Ankara Invisalign tedavisi ücreti, Ankara Invisalign fiyatları 2021, Ankara Invisalign şeffaf plak fiyatları, Ankara Invisalign fiyatları, Ankara Orthero fiyat, Ankara Şeffaf diş plak fiyatları 2021, Ankara Şeffaf diş plağı fiyatları 2021, Ankara Şeffaf plak fiyatları 2021, Ankara invisalign, Ankara invisalign tedavisi, Ankara invisalign fiyatları, Ankara invisalign fiyat, Ankara invisalign fiyatları 2021, Ankara invisalign yapan yerler, Ankara invisalign doktorlar

Ankara’da invisalign tedavisi ücretleri ve 2022 yılına ait güncel Ankara invisaling fiyatları hakkında Uzm. Dt. Zeynep Karakaç Şen Özel Kliniğinden randevu alarak invisaling (şeffaf plak) tedaviniz hakkında ve invisalign fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İnvisalign Tedavisi Nedir?

Ortodonti tedavisinde yeni bir uygulama olan invisalign tedavisi, dijital ortamda üretilen şeffaf plakların dişlerin görünüm bozukluklarını düzelten telsiz ortodontik tedavidir. İnvisalign tedavisinin diğer ortodontik tedavilerden en büyük farkı çıkarılabilir olmasının yanında farkedilmemesidir.

İnvisalign şeffaf plak tedavisi, son teknoloji ile üretilen telsiz bir aparattır. Çapraşık ve yamuk dişlerin tedavisinde kullanılan bu son teknoloji yöntem şeffaf plaklar, 3 boyutlu yazıcılar tarafından kişiye özel olarak üretilmektedir. Estetik kaygısı olan hastaların ortodontik problemlerinin çoğunu tedavi etmek için mükemmel bir tercihtir. Alt ve üst çene kısmına takılması ile istediğiniz görünüme zahmetsiz kavuşabilirsiniz.

İnvisalign Tedavi Avantajları Nelerdir?

  • Tedavi başlangıcında dijital olarak tedavi sonucunuzun nasıl olacağını görebilirsiniz.
  • Şeffaf Plaklar diş tellerine nazaran diş fırçalamada herhangi bir zorluk yaşatmaz.
  • İnvisalign istenildiği zaman ağızdan zahmetsiz şekilde çıkarılabilir.
  • Dışarıdan bakıldığında fark edilmezler.
  • Diş teli tedavilerine nazaran daha az bakım ihtiyaç duyarlar.
  • Ağız ve diş taraması yöntemi ile yeni aparatlar üretilir.

İnvisalign Tedavi Süresi

İnvisaling şeffaf plak tedavi süresi diş tellerine benzer şekilde hastaya bağlı olarak değişmektedir. Metal tellere göre daha kısa sürmektedir. Kontrolleri 6 hafta ile 8 hafta arasında olmakta ve ilerleme aşamasına göre plaklar değiştirilmektedir.

İnvisalign Fiyatı Ne Kadar?

Ankara’da İnvisalign tedavi fiyatları 2022 yılı ücretleri konusunda muayene sonrasında detaylı bilgi verilmektedir. İnvisalign fiyatı ortodontik tel fiyatlarından daha pahalıdır. Çünkü kullanılan invisaling şeffaf plak kişiye özel olarak üretilerek sürekli değiştirilir. Hasta invisalign tedavisi tamamlanana kadar 10’dan fazla şeffaf plak kullanır.

Ankara İnvisalign fiyatları ve Ankara İnvisalign tedavisi için Uzm. Dt. Zeynep Karakoç’dan randevu alabilirsiniz.

Google Etiketler:

Ankara Invisalign tedavisi ücreti, Ankara Invisalign fiyatları 2022, Ankara Invisalign şeffaf plak fiyatları, Ankara Invisalign fiyatları, Ankara Orthero fiyat, Ankara Şeffaf diş plak fiyatları 2022, Ankara Şeffaf diş plağı fiyatları 2022, Ankara Şeffaf plak fiyatları 2022

MENÜ